Ramos opuści Real Madryt?

Napisany przez sakujestem, 26-Sty-2021, 12:08:54
#1
Star 
Ogromna oferta od PSG dla Sergio Ramosa!

Z końcem czerwca tego roku wygasa kontrakt kapitana drużyny Serio Ramosa. Mało kto się spodziewa, ale Real zaproponował Ramosowi 10% niższe wynagrodzenie niż do tej pory. 

Oczywiście taki kontrakt nie zadowala Ramosa, przez co przypuszczalny jest jego transfer do innego zespołu. Największe zainteresowanie wykazuje PSG! Proponują obrońcy trzyletni kontrakt na sumę aż 45 milionów euro! 

Co tu dużo rozważać... ta propozycja jest o wiele bardziej zachęcająca niż ze strony Realu, który nie proponuje nawet dotychczasowych 12 milionów....

Jedyne co może zatrzymać Ramosa w Madrycie to czas spędzony w tym zespole. Pierwsze spotkania rozegrał w sezonie 2005/06 i rozegrał już ponad 700 spotkań. Wiele razy sięgał po mistrzostwo Hiszpanii, wygrywał Ligę Mistrzów, czy Superpuchar Hiszpanii.

Prawda jest taka, że już wiele razy słyszeliśmy na temat potencjalnego transferu Ramosa, jednak za każdym razem piłkarz zostawał w obecnym klubie. Myślicie, że jest bardzo przywiązany i zostanie na kolejne sezony, czy skusi się na ofertę z Francji?
[Obrazek: 0c1cac643e4810d0bf361b4d6c32.jpeg]
Pudłujesz 100% strzałów, jeśli w ogóle ich nie wykonujesz  Dodgy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości